Ohlášky ze dne 22.9.2024

23.09.2024 07:48

25. NEDĚLE V MEZIDOBÍ

DOŽINKOVÁ SLAVNOST

Po. Památka sv. Pia z Pietrelciny, kněze.

Pá. Památka sv. Vincence z Paula, kněze.

So. Slavnost SV. VÁCLAVA, MUČEDNÍKA

Doporučený svátek; Mše svatá v 9.00 hod.

DĚKANÁTNÍ POUŤ NA SVATÝ HOSTÝN

Otec arcibiskup všechny srdečně zve na děkanátní pouť za duchovní obnovu rodin a nová kněžská povolání. Pouť se uskuteční 5.10. 2024 na sv. Hostýně. Z naší farnosti bude vypraven autobus, který bude z návsi odjíždět ve 13 hodin. Prosím, zájemci se zapisujte na připravený arch vzadu v kostele do 27.9. Pokud se autobus do tohoto data z naší farnosti nenaplní, dají se volná místa k dispozici jiným farnostem.

VYUČOVÁNÍ NÁBOŽENSTVÍ

Výuka začne v pondělí 23. září a ve čtvrtek 26. září 2024. Bližší informace a rozvrh hodin je na nástěnce.

TRIDUUM MODLITBY MATEK

Ve dnech 27.-29. září 2024 se uskuteční v našem kostele Modlitební Triduum Modlitby Matek vždy po Mši svaté a v neděli po ranní Mši svaté.

MINISTRANSKÝ FLORBALOVÝ TURNAJ

Na slavnost sv. Václava, 28. září v Olomouci, se uskuteční ministrantský florbalový turnaj o svatováclavský pohár. Je možné přihlašovat ministrantské týmy. Vyplněné přihlášky je potřeba odeslat do 22. září 2024 (vvv.ministranti.info).

VEČER CHVAL A DÍKŮ

V sobotu 28. září 2024 na slavnost sv. Václava bude Večer chval a díků v 18:00 hod. v kostele sv. Máří Magdalény. Všichni jsou srdečně zváni.

PŘÍŠTÍ NEDĚLE JE 26. NEDĚLE V MEZIDOBÍ

Mimořádná kostelní sbírka na pomoc obětem povodní