Ohlášky ze dne 20.10.2024

21.10.2024 08:03

29. NEDĚLE V MEZIDOBÍ

MISIJNÍ NEDĚLE – SBÍRKA NA MISIE

Út. Památka sv. Jana Pavla II., papeže.

So. Sobotní památka Panny Marie.

PODĚKOVÁNÍ ZA SBÍRKU OBĚTEM POVODNÍ

Milí farníci, jménem o. arcibiskupa Josefa chci vám všem vyjádřit poděkování za velkou pomoc postiženým povodněmi prostřednictví sbírky. Z naší arcidiecéze bylo odesláno na Charitu 9 milionů korun jako první část. Všem vám, kteří jste přispěli na sbírku patří velký dík a Pán Bůh zaplať.

PŘÍPRAVA NA FARNÍ PLES

Dnes v neděli 20. října 2024 v 15:00 hod. je setkání na faře ohledně přípravy farního plesu.

FARNÍ DRAKIÁDA

V neděli 27. října 2024 se za dobrého počasí uskuteční Farní Drakiáda. Přijměte prosím pozvání a přijďte proletět své draky a dráčky. Odchod od fary směr Skalka bude ve 14:00 hod.

MIMOŘÁDNÉ PLNOMOCNÉ ODPUSTKY

Ve dnech od 25. října do 1. listopadu je možno mimořádně získat plnomocné odpustky přivlastnitelné pouze duším v očistci. Kromě splnění tří obvyklých podmínek (sv. zpověď, sv. přijímání, modlitba na úmysl Svatého otce) je podmínkou návštěva hřbitova spojená s modlitbou za zemřelé.

ZMĚNA ČASU

Příští neděli 27. října 2024 nás čeká posouvání času. Čas se posune o hodinu dozadu. Mše svaté budou slouženy v obvyklých časech.

PŘÍŠTÍ NEDĚLE JE 30. NEDĚLE V MEZIDOBÍ